El'kabat napisał(a):

Dziś przyszła mi karta kredytowa z polbanku,moge od niej odstapic,wiec pytam Was.Warto jej uzywac,jak to wyglada praktycznie ? Slyszalem juz od kilku osob,ze oplaty sa w uj i za nic w swiecie nie korzystac.
z gory dzieki
|
Z tego co wiem to jeśli nie będziesz schodził poniżej 0 na koncie to będzie ona funkcjonowała jak zwykła karta bankomatowa. Nie schodząc poniżej 0 albo spłacając to co poniżej 0 w ciągu 30 dni nie będzie żadnych odsetek bo nie będziesz zaciagał kredytów. A korzystając z MasterCard czy czegoś takirgo będziasz brał udział w konkursach itp. ale w tej kwestii jestem teoretykiem

wiec najlepiej zadzwoń na infolinie banku i sie dopytaj jak to wygląda w rzeczywistości