Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.06.2010, 20:33
Kolejny wielki piłkarz i Wiślak odchodzi z Wisły, wielka wielka niepowetowana strata. Ale trzeba żyć dalej, dla mnie byłeś zawsze jednym z największych. Wielki szacunek, Powodzenia w Turcji!!! mam nadzieje że zobaczymy Cię jeszcze na R22 ;-)

Dziękujemy!
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując