|
Kolejny wielki piłkarz i Wiślak odchodzi z Wisły, wielka wielka niepowetowana strata. Ale trzeba żyć dalej, dla mnie byłeś zawsze jednym z największych. Wielki szacunek, Powodzenia w Turcji!!! mam nadzieje że zobaczymy Cię jeszcze na R22 ;-)
Dziękujemy!
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
|