|
Nie wiem skąd taka podnieta Djurovskim i Milinkoviciem. Obaj mają przeciętne statystyki w ciut lepszych ligach od polskiej. Kirm miał w tej samej lidze co Milinkovic o niebo lepsze statystyki, a jak teraz wygląda każdy widzi. I jeszcze te ceny za nich... Wiem, że nie sprowadzimy tu zaraz Xaviego czy Iniesty, ale wg mnie za takie pieniądze jakie sobie śpiewają kluby tych kolesi można kupić kogoś lepszego. Nie wiem może czegoś nie wiem o tych zawodnikach, że taką podnietę ich umiejętnościami tu widzę...
|