|
Żeby było jasne moje zdanie jest takie, Sadlok to chłopak z zadatkami na dobrego gracza, ale na miłość Boska nie za 1 mil euro ani nawet za 500 tyś. Max co można za niego dać to 300- 400 tyś nie róbmy i nie popierajmy patologi, jak można żądać tyle za chłopaka który dopiero wkracza w poważna piłkę
|