Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25147
Stary 15.06.2010, 20:24
Żeby było jasne moje zdanie jest takie, Sadlok to chłopak z zadatkami na dobrego gracza, ale na miłość Boska nie za 1 mil euro ani nawet za 500 tyś. Max co można za niego dać to 300- 400 tyś nie róbmy i nie popierajmy patologi, jak można żądać tyle za chłopaka który dopiero wkracza w poważna piłkę
Odpowiedz cytując