Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#534
Stary 15.06.2010, 20:22
Poziom moze i slaby ale... teraz wiele druzyn bedzie gralo o wszystko i wtedy sie zacznie Ktos tutaj myslal ze Korea bedzie latwa do ogrania... coz, trzeba bylo ogladac chociaz urywki ze spotkan tej druzyny to by wtedy nie bylo zdziwienia


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując