Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7913
Stary 15.06.2010, 20:20
MCDave napisał(a):Wyświetl post
0 22 - zanim kogokolwiek zaczniesz nazywać ciemnogrodem przeczytaj jego post dwukrotnie, zrozum i dopiero komentuj.

Ja słowa o ciemnogrodzie napisałem w stosunku do siebie, bo uważam się własnie za ciemnogrodzianina. To było podsumowanie w stylu 'Forza Inter' albo 'jebac iti'.

"Przeczytaj jego post dwukrotnie, zrozum i dopiero komentuj" czego Ci życzę
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011