MCDave napisał(a):

|
0 22 - zanim kogokolwiek zaczniesz nazywać ciemnogrodem przeczytaj jego post dwukrotnie, zrozum i dopiero komentuj.
|
Ja słowa o ciemnogrodzie napisałem w stosunku do siebie, bo uważam się własnie za ciemnogrodzianina. To było podsumowanie w stylu 'Forza Inter' albo 'jebac iti'.
"Przeczytaj jego post dwukrotnie, zrozum i dopiero komentuj" czego Ci życzę
