Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 15.06.2010, 20:20
Widzę że tak samo jak Szpaku nie zorientujecie się jakie wyniki ostatnimi czasu osiągali piłkarze z Korei Północnej i będzie napier*** jaka to niespodzianka że jest 0-0 do przerwy. W eliminacjach Koreańce stracili w 14 meczach tylko 5 bramek (a grali w tym czasie 4 razy z Koreą Południową, która słaba nie jest). Ale lepiej powtarzać że to chłopcy do bicia i będą dostarczycielami punktów.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując