blackluk napisał(a):

|
Torres to raczej w Anglii, ale zgadzam się z tobą, przy graczach Hiszpanii mnóstwo obrońców zachowuje sie jak dzieci we mgle. Ocenianie kogoś po takim meczu jest delikatnie mówiąc niestosowne.
|
No tak, sorki za wpadkę, ale zanim przeszedł do Anglii to i tak robił to samo w Hiszpanii
