Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25145
Stary 15.06.2010, 20:06
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Torres to raczej w Anglii, ale zgadzam się z tobą, przy graczach Hiszpanii mnóstwo obrońców zachowuje sie jak dzieci we mgle. Ocenianie kogoś po takim meczu jest delikatnie mówiąc niestosowne.
No tak, sorki za wpadkę, ale zanim przeszedł do Anglii to i tak robił to samo w Hiszpanii

Odpowiedz cytując