wojtole14 napisał(a):

|
Możliwe, ale takie nazwiska jak Torres czy Villa robią to samo w lidze hiszpańskiej z obrońcami..
|
Torres to raczej w Anglii, ale zgadzam się z tobą, przy graczach Hiszpanii mnóstwo obrońców zachowuje sie jak dzieci we mgle. Ocenianie kogoś po takim meczu jest delikatnie mówiąc niestosowne.