Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25143
Stary 15.06.2010, 19:54
bartekd16 napisał(a):Wyświetl post
A oglądałeś 3 ostatnie bramki jakie padły w pamiętnym meczu z Hiszpanią? Sadlok nie zachował się za dobrze w tych sytuacjach.
Możliwe, ale takie nazwiska jak Torres czy Villa robią to samo w lidze hiszpańskiej z obrońcami. Czy byłby to Głowacki czy Glik skończyłoby się tak samo. Sadlok jest szybki i zwrotny, wpadki mu się jeszcze zdarzają i mają prawo bo jest bardzo młody. Ile wpadek zanotował Głowa, a i tak tworzył najlepszą parę ligi z Marcelo.

Odpowiedz cytując