Temat
:
Głowa dziękujemy!!!
Wyświetl pojedynczy post
ero.
Member
Od: 05.2010
Offline
#
9
15.06.2010, 19:27
Arku dla nas są trudne chwile gdy po 10 latach żegnamy tak wspaniałego piłkarza tak wiernego za wszystko DZIĘKUJEMY i mamy nadzieje na wielki powrót! Nigdy nie zapomnimy !!!
ero.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ero.
Znajdź inne posty napisane przez ero.