Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5815
Stary 15.06.2010, 19:21
Konferencja przedmeczowa

Dla Glowy napewno by specjalnie takie wydarzenia nie zrobili. Coś musi byc na rzeczy, ale to rownie dobrze moze byc w sprawie stadionu czy marketingu. Pozyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując