Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.06.2010, 19:18
Arek dziękuje za te wszystkie piękne chwile , które nam dostarczałeś!! Dziekuje za te 10 lat!!!
Aż płakać się chce ;/
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując