Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25141
Stary 15.06.2010, 18:59
Ja przyznam się szczerze nie oglądam meczów Piasta i nie wiem jak występuje w klubie(słyszałem,że wiosna to porażka).Ale na Sadloka można by postawić.Młody perspektywiczny tylko,że CENA Z KOSMOSU!!
Odpowiedz cytując