Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.06.2010, 18:24
Arek mam nadzieje,że jeszcze do nas wrócisz.Ja nie mam ci tego za złe,że odeszłeś do Turcji,ale mam nadzieje,że zobaczę cię jeszcze w koszulce Wisły na R22.Do Zobaczenia!!
Odpowiedz cytując