Wyświetl pojedynczy post
Thuesen
Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.06.2010, 17:48
Głowa jesteś dla mnie symbolem prawdziwego Wiślaka. Praktycznie równo z Twoim zjawieniem się w klubie zaczęła się moja miłość do Wisły. Dziękuję Ci za wszystkie wspaniałe chwile które dzięki Tobie przeżywaliśmy. Powodzenia
Odpowiedz cytując