Temat
:
Głowa dziękujemy!!!
Wyświetl pojedynczy post
Thuesen
Member
Od: 05.2010
Offline
#
3
15.06.2010, 17:48
Głowa jesteś dla mnie symbolem prawdziwego Wiślaka. Praktycznie równo z Twoim zjawieniem się w klubie zaczęła się moja miłość do Wisły. Dziękuję Ci za wszystkie wspaniałe chwile które dzięki Tobie przeżywaliśmy. Powodzenia
Thuesen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Thuesen
Znajdź inne posty napisane przez Thuesen