Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25133
Stary 15.06.2010, 17:31
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Cale szczescie, ze to nie od Ciebie zalezy kto bedzie w Wisle gral. Jest takim samym drewnem jakimi byli Glowa, Baszczu 10 lat temu. Przejscie do Wisly wiele by mu dalo. To ciagle mlody zawodnik, a gra od 2 lat pod duza presja. Kazdemu zdarza sie gorszy okres. Wole jakis zagranicznych zawodnikow, ale ewentualnie jego przyjscie nie bedzie oslabieniem. I sie wyrobi.
Ten bardzo młody piłkarz grając w Piaście Gliwice (pod presją) zapewnił swojej drużynie najwięcej straconych bramek w lidze. Jeśli ktoś ma zająć miejsce Głowackiego to jest nim jedynie (z Polski) Sadlok. Nie ukrywam, że jestem zdecydowanie za pakietem Sadlok-Sobiech. Pożyjemy zobaczymy, ale osobiście Glika nie chcę tutaj. No chyba, że to jak wjeżdzał na Marcelo już dawno zapomnieliście... On przecież z Murzynami nie gra.

Odpowiedz cytując