Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
25132
15.06.2010, 17:28
A najlepiej by było jakby udało się sprowadzić drugiego Marcelo
chcociaz koncówkę sezonu miał taką sobie
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit