Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25131
Stary 15.06.2010, 17:24
moskit napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że jednak jaskółka wiosny nie czyni ale zerknij sobie na ten filmik http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1412
Zobacz to http://www.youtube.com/watch?v=exjupgy89Mc
Glik miał kilka udanych meczy, a potem już jechał na etykiecie "młodego talentu", którą przylepiły mu media. Prawda jest taka, że to przeciętny piłkarz z tragiczną szybkością i zwrotnością. Wzrost to nie wszystko, jeśli mamy załatac dziurę po Głowie to kimś z zagranicy.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując