Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
25130
15.06.2010, 17:23
wojtole14
napisał(a):
A Ty sobie zerknij na ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=YpQdj8YFsEQ
Ładnie co nie? Szkoda, że tylko na filmiku.
Glik to drewno, koniec i kropka.
Moim zdaniem problem Beto była psychika, facet się nie odnalazł w naszych realich. A Kamil Glik to perspektiwiczny młody grajek który jest z tego co sie orientuje do wyjęcia za friko (mam rację? czy nie)
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit