Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25130
Stary 15.06.2010, 17:23
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
A Ty sobie zerknij na ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=YpQdj8YFsEQ

Ładnie co nie? Szkoda, że tylko na filmiku.

Glik to drewno, koniec i kropka.
Moim zdaniem problem Beto była psychika, facet się nie odnalazł w naszych realich. A Kamil Glik to perspektiwiczny młody grajek który jest z tego co sie orientuje do wyjęcia za friko (mam rację? czy nie)
Odpowiedz cytując