Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.06.2010, 17:19. Głowa dziękujemy!!!
Wpadłem na taki pomysł wpisujmy w tym wątku podziękowania dla Arka za wszystko co zrobił dla Wisełki, a potem może to wydrukujemy, jakoś oprawimy i postaramy mu się to przekazać co wy na to

Ja zacznę: Arek nigdy nie zapomnimy ciebie na R22, zasługujesz na to żeby twój numer był w Wiśle zastrzeżony. Byłeś prawdziwym przywódcą na boisku, ale i skromnym normalnym gościem poza nim. Powodzenia w Turcji.
Odpowiedz cytując