Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
25126
15.06.2010, 17:14
PotiWisla
napisał(a):
Glik jest na maxa drewniany i wcale nie jest ofensywny
Wiem, że jednak jaskółka wiosny nie czyni ale zerknij sobie na ten filmik
http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1412
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit