twardybidon napisał(a):

Według jakiejś stronki Lazio Wisła przysłała faks z ofertą kupna rozgrywającego z Algierii - Mourada Meghniego - http://www.lalaziosiamonoi.it/?actio...dnotizia=12650 
Trochę debilny ten news - piszą, że Lazio wycenia go na 2 mln euro, a sam zawodnik wraca po kontuzji i będzie do grania za... 3-4 miesiące.
|
Podstawowy piłkarz reprezentacji Algierii z ładnym stażem w lidze włoskiej. Podejrzewam, że było tylko zapytanie o piłkarza, a żadne konkrety nie padły. Tacy piłkarze nie przechodzą do Polski, nawet jeśli byli długo kontuzjowani. Nie te realia i nie te pieniądze, skoro agent Makinwy otwarcie wyśmiał ofertę Wisły. (dla nich nasze 300tyś. euro to 1/4 zarobków)