Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
25122
15.06.2010, 16:57
Wracając do tematu środkowego obrońcy, to wydaje mi się, że bliżej Wisły jest Glik niż Sadlok. Glik jest bardziej ofensywny i chyba lepszy(przynajmniej na moje oko)
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit