Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25122
Stary 15.06.2010, 16:57
Wracając do tematu środkowego obrońcy, to wydaje mi się, że bliżej Wisły jest Glik niż Sadlok. Glik jest bardziej ofensywny i chyba lepszy(przynajmniej na moje oko)
Odpowiedz cytując