Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25121
Stary 15.06.2010, 16:17. Włoski łacznik informuje
Tyle serwisów "podprowadza" nasze informacje, że może nasza strona powinien wprowadzić mikropłatności (tylko jak?) od dziennikarzy, a pozyskane $$$ byłoby na oprawy meczowe lub dalszą działalność wislakrakow.com

Do rzeczy. Jeszcze nieco informacji o Makinwie ze strony rzymskiego Lazio. Według Włochów, sytuacja rozwijała się tak:

Cytat:
L’offerta presentata dai polacchi del Wisla non è molto convincente considerando la cifra pagata dalla Lazio per il nigeriano, ma il club biancoceleste ha quasi completato l’ammortamento del costo del suo cartellino.
13 czerwca - Oferta przedstawiona przez Polaków z Wisły nie jest zbyt przekonująca w porównaniu do sumy, jaka Lazio zapłaciło za Nigeryjczyka, ale klub biało-niebieskich już prawie sfinalizował "zamortyzowanie" (jak?) kosztów za jego (Makinwy) kartę zawodniczą.

Cytat:
Sul fronte Makinwa restano in corsa il Wisla Cracovia, che ha ufficializzato una proposta via fax e il Quatar.Le sirene del suo addio suonano ormai da tempo, ma si fatica molto a concretizzare l’uscita definitiva del nigeriano dalla Lazio.
14 czerwca - Zainteresowane Makinwą pozostały Wisła Krakow, która przysłała oficjalną propozycję faxem, oraz klub z Kataru. Pożegnalne syreny trąbią od pewnego czasu, ale odejście Nigeryjczyka z Lazio finalizuje się z bardzo dużymi trudnościami.

Z 15 czerwca póki co nie znalazłem żadnej świeżej informacji. Włosi podają jedynie, że odejście Makinwy do "Wisla Cracovia" (wrr!!!) jest oceniane na 80%.
Odpowiedz cytując