Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25120
Stary 15.06.2010, 16:16
Raczej są to bujdy lub pobożne życzenia, tak więc radziłbym schłodzić głowy aby potem nie było płaczu i masowo wylewanych żali na forum jacy to nasi działacze są ujowi bo Kluiverta nie kupili- czyli tak jak co pół roku.
Odpowiedz cytując