Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10687
Stary 15.06.2010, 16:08
Przeciez to jest bardzo praktyczne i swietne wg mnie rozwiazanie, na E o ile dobrze pamietam są takie same. Na innych stadionach i halach tez takie spotykalem.


i odnosnie pytan do uzytkownika mav23

ktos zadał takie pytanie:
6. Odnośnie mojego poprzedniego posta o szkleniu kondygnacji +19 chciałem zapytać czy boki narożników też będą w jakiś sposób zasłaniane ( w całości lub częściowo)

i padła taka odpowiedz:

mav23 napisał(a):Wyświetl post
6. Będą zasłonięte - szklenie między słupami
Pytanie brzmi co to znaczy miedzy słupami. W pytaniu chodziło chyba głownie o to, czy cała przerwa miedzy dachem a trybuną zostanie zasłonieta, zeby nie zacinał deszcz/śnieg, no i zeby nie wiało...
Ostatnio edytowane przez Fuks : 15.06.2010 o godz. 16:15.
Odpowiedz cytując