Przeciez to jest bardzo praktyczne i swietne wg mnie rozwiazanie, na E o ile dobrze pamietam są takie same. Na innych stadionach i halach tez takie spotykalem.
i odnosnie pytan do uzytkownika mav23
ktos zadał takie pytanie:
6. Odnośnie mojego poprzedniego posta o szkleniu kondygnacji +19 chciałem zapytać czy boki narożników też będą w jakiś sposób zasłaniane ( w całości lub częściowo)
i padła taka odpowiedz:
mav23 napisał(a):

|
6. Będą zasłonięte - szklenie między słupami
|
Pytanie brzmi co to znaczy miedzy słupami. W pytaniu chodziło chyba głownie o to, czy cała przerwa miedzy dachem a trybuną zostanie zasłonieta, zeby nie zacinał deszcz/śnieg, no i zeby nie wiało...