|
Na oficjalnej są zdjęcia z wnętrza wschodniej, najbardziej ciekawi mnie zdjecie wnętrza łazienek, wspólny długi (chyba blaszany ) pisuar, czy to było podyktowane zejściem z kosztów? Pewnie takich sposobów zejścia z kosztów będzie można znaleźć wiecej podczas już uztkowania stadionu.
|