Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 15.06.2010, 15:44
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
1. jezeli ktos 'jara' sie polskim rapem to Najebawszy jest pozycja obowiazkowa.
2......
3. jest.
1. Raczej nie będziesz mi wybierał ani selekcjonował płyt do słuchania,tudzież "jarania"...
2. ...
3. Nie jest.
Odpowiedz cytując