|
Transfery, ktore zrodzily sie Tu na forum, brzmia bardzo obiecujaco i wskazywalyby, ze ktos zaczal sie realnie interesowac klubem. Boje sie jednak, ze to tylko wymysly, majacena celu podtrzymanie tematu transferow do Wisly. Gdyby wypalily transfery napastnika z Lazio lub Barcy oraz Milinkovica automatycznie nasza sila razenia wzroslaby, a wartosc druzyny podniesiona. Nie wspomne o euforii sympatykow BG. Pozdrawiam i sobie i wam zycze wysnionych transferow.
|