Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25117
Stary 15.06.2010, 15:23
Transfery, ktore zrodzily sie Tu na forum, brzmia bardzo obiecujaco i wskazywalyby, ze ktos zaczal sie realnie interesowac klubem. Boje sie jednak, ze to tylko wymysly, majacena celu podtrzymanie tematu transferow do Wisly. Gdyby wypalily transfery napastnika z Lazio lub Barcy oraz Milinkovica automatycznie nasza sila razenia wzroslaby, a wartosc druzyny podniesiona. Nie wspomne o euforii sympatykow BG. Pozdrawiam i sobie i wam zycze wysnionych transferow.
Odpowiedz cytując