Kamson napisał(a):

Pisało, że cena za Milinkovica już ustalona i pozostaje uzgodnić kontrakt.
Kto w to uwierzy to już jego sprawa.
|
Jeśli to prawda, to nic tylko pogratulować władzom Wisły. Póki co jednak, nie ma się co podniecać, bo już nie jeden piłkarz w.g. mediów był w Krakowie podpisywać kontrakt, a rzeczywistość okazywała się inna.