Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
25113
15.06.2010, 15:03
brasilia79
napisał(a):
mógłbym ale mi sie nie chce
Ale było coś nowego
? no napisz, nie bądź taki ;D
Co do wisla-online.pl to oni czerpią info z tego forum więc nie ma co się ekscytować...to jeszcze młodziutkie chłopaczki chyba
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS