martin_6 napisał(a):

|
Dziwię się, że Wisła nie interesuje się Golańskim. Jest za darmo, a to sprawdzony obrońca, rywalizacja z Singlarem wyszłaby na zdrowie im obu.
|
Sam miałem o tym pisać, ale Golański powiedział, że do Polski wróci jak pojawia się dobra oferta z Polski,bodajże miesiąc temu był taki wywiad.