Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5806
Stary 15.06.2010, 14:18
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się, że Wisła nie interesuje się Golańskim. Jest za darmo, a to sprawdzony obrońca, rywalizacja z Singlarem wyszłaby na zdrowie im obu.
Sam miałem o tym pisać, ale Golański powiedział, że do Polski wróci jak pojawia się dobra oferta z Polski,bodajże miesiąc temu był taki wywiad.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując