Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 15.06.2010, 13:55
stawski napisał(a):Wyświetl post
Boże jak Pierce i Rondo rzucali! Gdzie nie stanął - kosz! A po Rondo to widaćże on niezły blokers jest.... Dobrze że gana ze spodenek nie wyciągnął w drugiej kwarcie
Artest by mu pokazał że już nie z takimi się spierał
Wisła Pany





Odpowiedz cytując