Temat
:
Finały NBA, Komu kibicujesz i dlaczego Celtom? ;)
Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
32
15.06.2010, 13:55
stawski
napisał(a):
Boże jak Pierce i Rondo rzucali! Gdzie nie stanął - kosz! A po Rondo to widaćże on niezły blokers jest.... Dobrze że gana ze spodenek nie wyciągnął w drugiej kwarcie
Artest by mu pokazał że już nie z takimi się spierał
Wisła Pany
wislabielany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislabielany
Znajdź inne posty napisane przez wislabielany