|
Fakt, kontrakt kończy mu się z końcem czerwca 2010r., ale nie ma się co na razie napalać. Widać, że media czerpią informacje z tego forum, więc o ustaleniu kwoty odstępnego (jakiej skoro kończy mu się kontrakt?) czy warunków kontraktu nie ma na razie prawdopodobnie mowy. Aczkolwiek piłkarz b.dobry.
|