Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25102
Stary 15.06.2010, 13:26
Fakt, kontrakt kończy mu się z końcem czerwca 2010r., ale nie ma się co na razie napalać. Widać, że media czerpią informacje z tego forum, więc o ustaleniu kwoty odstępnego (jakiej skoro kończy mu się kontrakt?) czy warunków kontraktu nie ma na razie prawdopodobnie mowy. Aczkolwiek piłkarz b.dobry.
Odpowiedz cytując