Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.06.2010, 12:42
lehua768 napisał(a):Wyświetl post
Czyżby znowu terminarz przeciwko nam? Trzy mecze pod rząd z najtrudniejszymi rywalami?
Mam nadzieję że to tylko wstępny terminarz i jerszcze się zmieni terminarz poje*ny 3 mecze pod rzad z Lechem,Cracovia i Legia... runda jesienna wydaje sie trudniejsza bo gramy w 2 i 3 kolejce oraz 11 i 12 (Lech i Cracovia ) na wyjezdzie .Beznadziejny terminarz, zwłaszcza na jesień
Przeczytaj jeden post wyżej i bedziesz wszystko wiedział. To życzenie Wisły
Odpowiedz cytując