3żyk napisał(a):

|
Zakazana strona twierdzi, że Baszczu ma kontrakt do czerwca 2011.
|
Na 100% podpisał kontrakt dwuletni, więc zakazano strona dobrze twierdzi

No, ale przecież zawsze można rozwiązać umowę za porozumieniem stron itp

Przydałby się Baszczu, żeby trzymać za pyski rozkapryszone gwiazdki, skoro nie ma już Głowy...
Pokaż paluszkiem, kto robi aferę.