Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25091
Stary 15.06.2010, 12:31
3żyk napisał(a):Wyświetl post
Zakazana strona twierdzi, że Baszczu ma kontrakt do czerwca 2011.

Na 100% podpisał kontrakt dwuletni, więc zakazano strona dobrze twierdzi No, ale przecież zawsze można rozwiązać umowę za porozumieniem stron itp Przydałby się Baszczu, żeby trzymać za pyski rozkapryszone gwiazdki, skoro nie ma już Głowy...

Cytat:
Ale robicie aferę
Pokaż paluszkiem, kto robi aferę.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 15.06.2010 o godz. 12:45.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując