Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5803
Stary 15.06.2010, 12:08
zbymak napisał(a):Wyświetl post
W związku z pojawiającymi sie negatywnymi opinami i komentarzami na temat ruchów transferowych w naszym klubie zarząd Wisly postanowil nie przeprowadzać już w tym oknie transferowym zadnych tranzakcji.Srodki finansowe ktore nie zostały wykorzystane na zakup nowych zawodników zostaną przeznaczone na kupno 30.000 trąbęk "mundialowych"Mamy nadzieje ,ze kibice bedą zadowoleni i nie beda już narzekać na nasze działania w tym okienku transferowym.
Taka trabka to gora 10 euro sztuka. Czyli w najlepszym razie chcieli przeznaczyc 300k. Malo
Odpowiedz cytując