Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7890
Stary 15.06.2010, 12:05
AYALA napisał(a):Wyświetl post
na super stacji podali że Polska jest trzecim najbiedniejszym krajem europy.Za nami tylko jest Rumunia i Grecja.

Mam nadzieje że zamiast utrzymywac nasze wojsko na bezsensownych misjach zagranicznych znajdą sie pieniądze dla powodzian.
A ja mam nadzieje ,ze dożyje takich czasów ,że Polscy podatnicy nie będą realizowali misji państwa Watykan w Polsce . Narazie wielkich nadziei nie ma ,bo ogólnie obowiązuje pogląd niejakiego H.Goryszewskiego ,z zawodu ekonomisty ! ,że "Polska może być biedna ,ale musi być katolicka"