AYALA napisał(a):

na super stacji podali że Polska jest trzecim najbiedniejszym krajem europy.Za nami tylko jest Rumunia i Grecja.
Mam nadzieje że zamiast utrzymywac nasze wojsko na bezsensownych misjach zagranicznych znajdą sie pieniądze dla powodzian.
|
A ja mam nadzieje ,ze dożyje takich czasów ,że Polscy podatnicy nie będą realizowali misji państwa Watykan w Polsce . Narazie wielkich nadziei nie ma ,bo ogólnie obowiązuje pogląd niejakiego H.Goryszewskiego ,z zawodu
ekonomisty ! 
,że "Polska może być biedna ,ale musi być katolicka"