Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25085
Stary 15.06.2010, 12:03


Ciekawe

Może wróci jak Cleber. To chyba byłoby jednym z najlepszych rozwiązań, znakiem zapytania byłaby jego forma.

Dobra, dobra... bo trochę się rozpłynąłem.
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 15.06.2010 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując