Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5802
Stary 15.06.2010, 12:02
W związku z pojawiającymi sie negatywnymi opinami i komentarzami na temat ruchów transferowych w naszym klubie zarząd Wisly postanowil nie przeprowadzać już w tym oknie transferowym zadnych tranzakcji.Srodki finansowe ktore nie zostały wykorzystane na zakup nowych zawodników zostaną przeznaczone na kupno 30.000 trąbęk "mundialowych"Mamy nadzieje ,ze kibice bedą zadowoleni i nie beda już narzekać na nasze działania w tym okienku transferowym.
Odpowiedz cytując