AYALA napisał(a):

|
na super stacji podali że Polska jest trzecim najbiedniejszym krajem europy.Za nami tylko jest Rumunia i Grecja.
|
Nie ma co się dziwić, gdyż jesteśmy wciąż w tyle jeśli chodzi duże kraje UE, a z mniejszymi typu Słowacja i Czechy ciężko rywalizować pod względem wskaźnika GDP per capita. Obecnie jesteśmy 7-mą co do wielkości gospodarką UE i należy się cieszyć że powoli gonimy Holandię.