Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7888
Stary 15.06.2010, 11:44
AYALA napisał(a):Wyświetl post
na super stacji podali że Polska jest trzecim najbiedniejszym krajem europy.Za nami tylko jest Rumunia i Grecja.
Nie ma co się dziwić, gdyż jesteśmy wciąż w tyle jeśli chodzi duże kraje UE, a z mniejszymi typu Słowacja i Czechy ciężko rywalizować pod względem wskaźnika GDP per capita. Obecnie jesteśmy 7-mą co do wielkości gospodarką UE i należy się cieszyć że powoli gonimy Holandię.