|
Może się mylę,ale czyżby ta wypowiedź,że interesujemy się Makinwą to nie jest tylko pic na wodę dla mediów,żeby miały czym się zająć a nie szperać w sprawach Wisły.Myślę,że to jest taka przykrywka i taką mam nadzieje bo ten Makinwa mnie też nie zachwyca.
|