pan Dudi napisał(a):

Jak dziś nie wygra Słowacja, to odpuszczam te mistrzostwa, bo wolę nawet nie myśleć ile mnie one kosztowały.
|
są faworytami ale czy wytrzymają presję no i ten brak doświadczenia w tak dużych imprezach
postawiłbym X2
ja odpuszczam jak Brazylia nie wygra Koreą do zera
ale przyznam, że do tej pory emocje były

))