Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7554
Stary 15.06.2010, 10:24
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post

Jak dziś nie wygra Słowacja, to odpuszczam te mistrzostwa, bo wolę nawet nie myśleć ile mnie one kosztowały.
są faworytami ale czy wytrzymają presję no i ten brak doświadczenia w tak dużych imprezach
postawiłbym X2

ja odpuszczam jak Brazylia nie wygra Koreą do zera
ale przyznam, że do tej pory emocje były))
Odpowiedz cytując