Najbardziej brakowało w poprzednim sezonie kreatywności na skrzydłach i skuteczności w ataku. Jak Brożek nie ma formy to potrafi zmarnotrawić kazdą sytuację i mamy duuuże problemy ze strzelaniem bramek. O Boguskim nie wspominam, bo on to potrafi nawet w formie
