Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10675
Stary 15.06.2010, 09:48
nie mam pojecia jak bedzie wygladała budowa tego daszku, ale jak juz postawią konstrukcje dachu nad nim, to nie bardzo widze mozliwosc układania go z prefabrykantow - no ale zobaczymy.

Tak przy okazji - czy ten niebieski element nie wyglada jakos inaczej niz na C ? Tam nie bylo tej wystającej "belki" do przodu czy mi sie wydaje?
Odpowiedz cytując