|
nie mam pojecia jak bedzie wygladała budowa tego daszku, ale jak juz postawią konstrukcje dachu nad nim, to nie bardzo widze mozliwosc układania go z prefabrykantow - no ale zobaczymy.
Tak przy okazji - czy ten niebieski element nie wyglada jakos inaczej niz na C ? Tam nie bylo tej wystającej "belki" do przodu czy mi sie wydaje?
|