Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7884
Stary 15.06.2010, 09:40
Moim zdaniem to sytuacja jest patowa w Polsce . Jeśli wygra Bronek to Po będzie mieć w pełni władzę i wpływ na wszystkie liczące się niemal media w Polsce. Zwyczajnie nie podoba mi się to jak to biedaki ( w sensie poczuli poważne zagrożenie porażką ) z Po wrzeszczą teraz.przewodzi w tym Tusk ostatnio który miał już prosty plan dla Polski . Pełna władza przez 10 lat w kontekście kolejne aferki które uda się zatuszować. O hazardowej już mało kto pamięta... Tak o to wielcy liberałowie którzy notabene doprowadzili do tego że Polski sport będzie tracił dzień za dniem . DLaczego cała afera hazardowa sprawiła że rynek bukmacherów online przeniesie swoją kasę do innych państw . CO za tym idzie te firmy które sponsorowały kluby , ligi naszę zainwestują gdzie indziej. Tak oto liberałowie lewicowcy i pionki z niby dawnej prawicy nie udolnie nic nie robiące robią kolejne szambo w Kraju . Jednym ich celem politycznym jest nie myślenie o reformach ale zwalczanie przeciwników politycznych Pis. Osobiście nie wiem co jest ciekawego w pokazywaniu w telewizji ludzi pokroju Palikota i Niesiołowskiego. Urządzanie prowokacji tego typu w którym nie mówi się o polityce tylko rzuca jakieś hasła o pasjach kandydata czy braku rodziny to idiotyzm .
Borinho