Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5636
Stary 15.06.2010, 09:36
Cytat:
Od godz. 9.30 piłkarze Białej Gwiazdy trenują na boisku bocznym.


Na porannych zajęciach Wisły pojawił się Marcin Baszczyński, który przebywa w Krakowie i skorzystał z możliwości treningu z Białą Gwiazdą.

Frekwencja zawodników jest ciągle mizerna, miejmy nadzieje, że już niebawem zrobi się tłoczniej w kadrze.

Na zajęciach zabrakło trenera bramkarzy, Artur Łaciak został zwolniony. Niebawem poznamy jego następce.
SKWK...........
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 15.06.2010 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując