Cytat:
Od godz. 9.30 piłkarze Białej Gwiazdy trenują na boisku bocznym.
Na porannych zajęciach Wisły pojawił się Marcin Baszczyński, który przebywa w Krakowie i skorzystał z możliwości treningu z Białą Gwiazdą.
Frekwencja zawodników jest ciągle mizerna, miejmy nadzieje, że już niebawem zrobi się tłoczniej w kadrze.
Na zajęciach zabrakło trenera bramkarzy, Artur Łaciak został zwolniony. Niebawem poznamy jego następce.
|
SKWK...........
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 15.06.2010 o godz. 09:39.
|