Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10672
Stary 15.06.2010, 09:01
Ale jaja, zaczęli robić konstrukcję wsporczą dachu. Wygląda na to ze daszek będzie robiony w późniejszym terminie.Albo bedzie z prefabrykatów
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 15.06.2010 o godz. 09:04.
Odpowiedz cytując