Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25052
Stary 15.06.2010, 08:38
Osobiście bardziej mi szkoda Głowackiego niż rok temu Baszcza. Głowa był ostoją naszej defensywy, ZAWSZE grał RÓWNO, nie przypominam sobie aby ewidentnie zawalał jakieś bramy, czasem swojaka wbił, dużo pauzował za kartki, ale mimo wszystko był ikoną w obecnym składzie.

Bzdurne pisanie, że czas "odmłodzić" kadrę jest nie na miejscu, bo taki zawodnik jak Głowa mógłby grać spokojnie jeszcze przez 3 sezony i byłby wiodąca postacią w defensywie. Ileż mamy zawodników po 30 w 1 jedenastce? Głowa i Sobol to powód aby pisać o odmładzaniu? (takie komentarze wyczytałem pod newsem z TWSD)

Szkoda, ale taka kolej rzeczy, mam nadzieję, że ktoś kogo znajdziemy godnie zastąpi Głowackiego.
Odpowiedz cytując